Doporučení od klientů

Paní Lenku, můžu z vlastní zkušenosti doporučit jako skvělého hypotečního specialistu. Na schůzky přicházela dokonale připravená, s úsměvem a dobrou náladou. Vždy se snažila najít optimální řešení našich požadavků. Vše za nás vyřídila sama, na nás zbyl jen podpis smlouvy v bance. Nebudu váhat se na ni kdykoliv obrátit znovu nebo doporučit ji svým známým.

 

Jitka Špatná

účetní ve společnosti ESB

Lenka je člověk, o kterém s klidným srdcem řeknu, že má tah na bránu a ví co chce. Jde silou lví za svým cílem a nebojí si tvrdé práce. Umí si užít odměnu, ale ví, že nesmí usnout na vavřínech. Je neobyčejně otevřená k lidem, ochotná pomoci a velmi férová. Lenky si vážím. Lenku si dokážu představit jako parťáka ve firmě, dodavatele skvělých služeb. U Lenky víte, za co platíte. Je to kvalita a super servis.

Ivana Konečná

Obchodník, projektová manažerka, týmový parťák v Court of Moravia

Dříve jsem svoje finanční záležitosti řešila jednotlivě, jak právě přišla aktuální potřeba cokoliv řešit. Až mnohem později jsem začala přemýšlet nad financemi komplexně. Vzhledem k tomu, že se ve světe financí příliš neorientuji a ani nemám chuť procházet nespočet nabídek na internetu, kontaktovala jsem přes známost Ivu Kollárovou a Lenku Barboříkovou, které mi pomohly nastavit celkový finanční plán. Na spolupráci si cením zejména rychlého osobního jednání, spolehlivosti, individuálního přístupu ke klientům, a zároveň možnosti se svobodně rozhodnout při výběru z nabízených možností. Věřím, že mám ty nejlepší a pro mě osobně nejvýhodnější produkty, které současný trh nabízí.

Martina Somrová

Lenka je naprostý profesionál ve svém oboru. O finance, pojištění a hypotéku se mi stará již léta. Vždy mě informuje o všech novinkách, nových možnostech a vše mi jako laikovi dokáže srozumitelně vysvětlit. Vždy je na schůzku perfektně připravená a na mě zbývá jen odsouhlasit a případně podepsat, co je třeba. Její práce si velice cením, je na ni 100% spolehnutí a je tu pro mě kdykoliv potřebuji. Vřele doporučuji její služby.

Vlasta Čuprová

Risk specialist ve společnosti Home Credit

S paní Lenkou již spolupracuji asi rok a nemůžu si ji vynachválit. Se vším moc ráda pomůže, poradí, zavolá. Vyřešila mi kde jaké problémy a to během chvilky. Jsem moc spokojená. Musím podotknout že její přístup je zcela vyjímečný oproti ostatním kolegům v tomto oboru. Setkala jsem se s hodně lidma právě v oboru co je paní Lenka a ti jí nesahají ani po kotníky. Kde mohu tam doporučuji. Jsem ráda, že jsem natrefila zrovna na paní Lenku. A tímto jí chci ještě jednou za vše moc poděkovat.

Veronika Zumrová

S priateľom sme sa rozhodli pre hypotéku a keďže sme obaja dosť pracovne vytažení, uvítali sme pomoc pani Kollárovej a Barboříkovej, ktoré nám profesionálne a zároveň priateľsky pomohli a poradili pri riešení našej finančnej situácie. Zostavili nám finančný plán prisposobený nášmu rozpočtu, poradili nám pri výbere vhodnej životnej poistky a tým nám ušetrili čas.

Martina Kocková

Na spolupráci s Ivanou Kollárovou oceňuji hlavně osobní, přátelský přístup a to, že ke každému klientovi přistupuje individuálně, vychází z jeho konkrétní životní situace a potřeb. Dokázala mi společně se svojí kolegyní Lenkou Barboříkovou pomoci jak s konkrétním finančním problémem, tak sestavit dlouhodobý finanční plán. Vím, že se na ni mohu kdykoli obrátit a čeká mne vstřícná odpověď či příjemné setkání, kde moje dotazy zodpoví.

Petra Zacpalová